CO ŘÍKAJÍ KLIENTI

Reference – spokojení klienti mluví za vše.

Dobrý den, rád bych poděkoval panu Novákovi. Těch přívlastků bych rád napsal mnoho, ale ponechám to u jednoho slova. PROFESIONÁL. Já tak nerad řeším věci, především ty, které řešíš jednou dvakrát za život. Úřady, právní věci, dokumenty, banky, hypotéku atd atd. K mému překvapení (milému) stačil jeden telefonát panu Novákovi a mohl jsem se věnovat své práci, koníčkům a především jsem se nestresoval. Tedy vlastně těch telefonátů bylo více, to když jsem se potřeboval něco dozvědět, poradit, dostal jsem vždy skvělý servis a vše v přátelské atmosféře. Moc děkuji.

Jan Limport

Prodej RD Lety

Dobrý den pane Novák, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za profesionální a perfektní přístup při prodeji bytu. Prodej bytu nebyl zrovna jednoduchý vzhledem k tomu že zde byli dva vlastníci . Ale Vy jste svým profesionálním přístupem dokázal nastalé problémy vyřešit a vše dobře dopadlo. S prodejem jsem neměla žádné starosti, zrovna tak s vyřizováním všech náležitostí na úřadech, a také s odhlášením a ukončením dodavatelů energii. Vaše služby byly opravdu perfektní, jste výborný obchodník . Všem kdo mají zájem prodat nebo koupit nemovitost mohu Vaše služby, jako osobního makléře vřele doporučit. Se srdečným pozdravem a přáním všeho nejlepšího.

Lenka Martinová

Prodej bytu 2kk Hudečkova, Praha 4

Dobrý den, chtěla bych toto cestou poděkovat panu Tomášovi Novákovi. Obrátila jsem se na Aktivreality, protože jsem chtěla koupit byt v Neratovicích. Byla jsem velmi mile překvapena vstřícným přístupem vaší realitní kanceláře. S pomocí pana Nováka proběhla koupě bytu velice rychle. Pan Novák jednal velmi ochotně, nic nebyl problém. Je skutečně profesionál.

Jana Vybíralová, Neratovice

Vážený pane Tomáši Nováku, chtěla bych Vám poděkovat za celkový Váš přístup při realizaci prodeje mé nemovitosti. Prodej nemovitosti proběhl v krátkém termínu a zcela bez komplikací. Oceňuji Váš vstřícný přístup k oběma zúčastněním stranám při řešení problematiky právní i technické. Na základě těchto pozitivních zkušeností Vás velmi ráda doporučím okruhu svých známých,kteří budou mít zájem o prodej či koupi nemovitosti.
Danuše Uharčeková

Chtěl bych touto cestou Tomášovi poděkovat za perfektní spolupráci při prodeji bytu. Celá spolupráce běžela jako po másle bez sebemenších problémů. Tomáš je velmi profesionální, vstřícný a drží slovo. Byt byl prodaný v podstatě ihned a za super cenu. Je poznat, že Tomáše práce baví a já ho mohu jedině doporučit.

Jakub Janoch

Rád bych Ti Tome touto cestou poděkoval za vzorně a profesionálně odvedenou práci!!! Všem Vám, kteří tuto recenzi čtete, buďte ujištěni, že ač prodej naší nemovitosti (bytu 2+1 v Praze) byl velmi komplikovaný, Tomáš vše zvládl na jedničku. Od spletitých vlastnických vztahů, kdy bylo třeba vypořádat 1/6 vlastníka, který se netvářil, že by chtěl svou šestinu prodat, přes krásnou prezentaci vlastního bytu (…chvilku jsme zapochybovali, jestli si jej nemáme spíše nechat :))až k návštěvám s potenciálními kupci, vše toto probíhalo spontáně, bez zádrhelů s jasnou komunikací co a kdy bude následovat a co už je za námi. Celou dobu prodeje jsme byli díky informacím velmi dobře orientováni, kde se v procesu nacházíme, měli jsme komfortní pocit a ač se potíže vyskytly, Tomáš načrtl vždy několik možných řešení. Cena, dík jeho vyjednávacím schopnostem se také vyšplhala nad naše očekávání. Pokud chcete být podobně hýčkáni, neváhejte a jak při nákupu, tak při prodeji nemovitosti se na Tomáše obraťte… Tato recenze není motivovaná ničím jiným, než naprostou spokojeností s tím, jak vše proběhlo. Trochu nás mrzí, že nevlastníme víc nemovitostí k prodeji, víme totiž kam se v takovém případě obrátit.

Tomáš Votruba

Prodej bytu 2+1 v Praze

Mohu jen doporucit! Pres pana Novaka jsem kupovala byt v Praze, servis byl naprosto profesionalni, pratelsky, ferovy. Komunikace jasna, strukturovana, dohody vzdy platily. Citila jsem se v probihajicim obchodu jistě, i kdyz se vyskytly stresove situace ze strany banky. Proces koupi se protahl nad ramec ocekavani prave ze strany banky, i presto dokazal pan Novak poskytnout soucinnost nad ramec svych povinnosti a byl k dispozici 24/7 a ochotne upravoval navazujici kroky dle vyvoje jednani. Pomohl obema stranam (jak prodavajici, tak kupujici) se vsemi pridruzenymi aktivity, servis od A do Z. Urcite se na pana Novaka obratim znova, pokud budu resit prodej nebo koupi realit, je radost s takovym tymem pracovat! Dekuji!

Tereza Sagadin

Vážení přátelé z Prahy a okolí. Budete-li chtít prodat nebo koupit nemovitost, chceme vám doporučit našeho kamaráda Tomáše Nováka. Tomáš nás doprovázel při nákupu bytu a jeho financování a díky jeho asistenci jsme si ušetřili plno nervů a taky nezanedbatelný čas. Bylo fajn mít někoho erudovaného a upřímného na telefonu, kdo poskytl potřebné informace a my se mohli vyvarovat nástrahám realitní jungle
Aleš Blinka

PROČ PRÁVĚ SE MNOU?

Poctivost, profesionalita, lidský přístup, pokora, chuť se rozvíjet.
To je pět stavebních kamenů, na nichž stojí moje podnikání v oboru realit, pět pilířů, které charakterizují mé služby i mě osobně.

Komplexní služby

Nabízím komplexní služby, díky čemuž ušetříte spoustu času i peněz.

Poctivost

Jednám pro vaše největší dobro.

Skvělá doporučení

Spokojení klienti mluví za vše. Ověřte si mě v referencích.

ZVU VÁS NA KÁVU

Domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák - realitní expert

Kontakt:
tomas.novak@aktivreality.cz
777 990 554

NAPIŠTĚ MI

A já se Vám ozvu hned, jak to bude možné.