TOMÁŠ NOVÁK

NASKOČTE NA VLNU BEZSTAROSTNÉHO PRODEJE NEMOVITOSTÍ

Pracuji pod značkou Aktivreality

FÉROVOST, PROFESIONALITA, LIDSKÝ PŘÍSTUP, MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI A ODPOVĚDNOST ZA ODVEDENOU PRÁCI.

To je pět stavebních kamenů, na nichž stojí moje podnikání, pět pilířů, které charakterizují mé služby i mě osobně.

 

Podnikám od roku 2006, nejdříve jsem se věnoval financím a finančnímu poradenství, kde jsem získal mnoho zkušeností jak v obchodu, tak v oblasti financování bydlení, které využívám dodnes. Od roku 2014 jsem na plno realitní makléř.

Na realitní činnosti si nejvíce vážím důvěry, kterou do mě klienti vkládají. Jsem pro ně bezpečnou oporou ať již kupují nebo prodávají ne jen nějakou nemovitost, ledajaký dům či byt, ale skutečný domov. Domov, kde prožili nebo prožijí několik let svého jedinečného života a k němuž je váží city a vzpomínky.

Díky svému dobrému renomé funguji od počátku působení v oboru realit výhradně na základě referencí od svých klientů a známých. Každého klienta, který mi s důvěrou svěří na prodej svoji nemovitost, si velmi vážím a vždy udělám maximum pro to, aby se jeho nemovitost prodala co nejlépe.

Za 9 let působení na realitním trhu jsem našel dokonalý tým, který mi pomáhá zajistit právě vám, mým klientům, profesionální služby na vysoké úrovni.

Mou nejbližší spolupracovnicí je Ing. Lenka Šipošová, která se vyzná jak ve financování nemovitostí, tak v prodeji a pronájmu.
Jsem rád, že jsem v případě potřeby zastoupený touto skvělou a milou profesionálkou.

 • Každou nemovitost před prodejem vyladí Homestagerka Lucie Beranová
 • Profesionální foto prezentaci, video prezentaci a 3D prohlídky nemovitostí zajišťují Tomáš Vlach a Lukáš Milko – www.tomasvlach.com
 • Webové a grafické práce má na starosti Jan Salák a Barbora Vršanová
 • Právní služby nám poskytuje renomovaná advokátní kancelář Tříska & Žák – www.triskazak.cz
 • pro konzultace o rekonstrukcích či nových výstavbách spolupracuji s architektonickým ateliérem Ing. arch. Pavla Saláka – www.versatile.cz

A vůbec nejdůležitějším obchodním partnerem je pro mě domovská realitní kancelář aktivreality.cz , která mi poskytuje maximální podporu a backoffice.

  Díky těmto profíkům, díky nim se můžu naplno věnovat vám, klientům a u toho klidně spát. 😉

  CO ŘÍKAJÍ KLIENTI

  Reference – spokojení klienti mluví za vše.

  Dobrý den, rád bych poděkoval panu Novákovi. Těch přívlastků bych rád napsal mnoho, ale ponechám to u jednoho slova. PROFESIONÁL. Já tak nerad řeším věci, především ty, které řešíš jednou dvakrát za život. Úřady, právní věci, dokumenty, banky, hypotéku atd atd. K mému překvapení (milému) stačil jeden telefonát panu Novákovi a mohl jsem se věnovat své práci, koníčkům a především jsem se nestresoval. Tedy vlastně těch telefonátů bylo více, to když jsem se potřeboval něco dozvědět, poradit, dostal jsem vždy skvělý servis a vše v přátelské atmosféře. Moc děkuji.

  Jan Limport

  Prodej RD Lety

  Dobrý den pane Novák, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za profesionální a perfektní přístup při prodeji bytu. Prodej bytu nebyl zrovna jednoduchý vzhledem k tomu že zde byli dva vlastníci . Ale Vy jste svým profesionálním přístupem dokázal nastalé problémy vyřešit a vše dobře dopadlo. S prodejem jsem neměla žádné starosti, zrovna tak s vyřizováním všech náležitostí na úřadech, a také s odhlášením a ukončením dodavatelů energii. Vaše služby byly opravdu perfektní, jste výborný obchodník . Všem kdo mají zájem prodat nebo koupit nemovitost mohu Vaše služby, jako osobního makléře vřele doporučit. Se srdečným pozdravem a přáním všeho nejlepšího.

  Lenka Martinová

  Prodej bytu 2kk Hudečkova, Praha 4

  ZVU VÁS NA KÁVU

  Domluvme se na osobním setkání.

  Tomáš Novák - realitní expert

  Kontakt:
  tomas.novak@aktivreality.cz
  777 990 554

  NAPIŠTĚ MI

  A já se Vám ozvu hned, jak to bude možné.