Prodej vícegeneračního domu 270 m², Praha – Kyje

25 990 000 Kč

Jedinečný třípodlažní rodinný dům s celkovou užitnou plochou 270 m2 s třemi oddělenými bytovými jednotkami. Lze využít jak pro vícegenerační bydlení, tak ke komerčním účelům.

Tři byty

270m2

Možná dostava

showroom, parkování

Komerční využití

Reklamní plocha

Skvělá lokalita

Chlumecká Praha 9 

VIRTUÁLNÍ prohlídka

BYTOVÁ JEDNOTKA – PODKROVÍ
 BYTOVÁ JEDNOTKA – 1.PATRO
 BYTOVÁ JEDNOTKA – PŘÍZEMÍ

fotogalerie – interier

fotogalerie – exteriér

 

půdorys

o nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout ke koupi výjimečnou nemovitost v Chlumecké ulici v Praze na Černém mostě, pouhých pár minut od stanice metra. Jedná se o třípodlažní rodinný dům s celkovou užitnou plochou 270 m2 s třemi oddělenými bytovými jednotkami. Tento jedinečný dům lze využít jak pro vícegenerační bydlení, tak ke komerčním účelům. Dle územního plánu je možná další zástavba.

Interiér domu byl kompletně zrekonstruován a kvalitně vybaven. Jsou zde nové rozvody elektřiny, vody, odpadu, kvalitní podlahy, obklady, omítky, nadstandardní okna s trojsklem a izolační protihlukovou fólií. To vše vytváří perfektní základ pro pohodlné a bezstarostné bydlení. Majitelé také revidovali a ošetřili krov a střechu zaizolovali.

Nejmenší bytová jednotka je v přízemí domu a má dispozici 3kk o velikosti 60 m2. Nabízí dva obytné pokoje, vkusnou kuchyň s kamenným obložením, koupelnu s toaletou, velký skladovací pokoj, šatnu a pracovní kout. Tento byt je prakticky celý bezbariérový. V přízemí domu je navíc prostorná garáž a dílna.

Bytová jednotka v 1. patře o dispozici 4kk a velikosti 90 m2 nabízí příjemný, jižně orientovaný obývací pokoj s krbovými kamny a krásnou moderní designovou kuchyní, ložnici, pracovnu, pokoj, šatnu, vlastní koupelnu a 2xWC.

Třetí velkorysá bytová jednotka je v podkroví domu, o dispozici 3kk a ploše 90 m2. Veliké štítové okno v prostorném obývacím pokoji vytváří jedinečnou prosvětlenou atmosféru, další dva pokoje jsou nyní využívány jako ložnice a pracovna. Byt má také vlastní koupelnu, WC a šatnu.

Bytové jednotky jsou upraveny tak, aby bylo možné je užívat samostatně a oddělit náklady na služby. Každá z jednotek má svůj vodoměr a vlastní podružný elektroměr. Vytápění je zajištěno plynovými kotli.

Exteriér domu je aktuálně před dokončením.  Dům má zastavěnou plochu 121 m2, celková plocha pozemku je 1104 m2. Před domem je tak dostatečný prostor pro parkování hostů nebo zákazníků. Na pozemku se dále nachází rozestavěná garáž pro dvě auta. Každá bytová jednotka tak má připravené jedno kryté parkovací stání.

Zahrada za domem nabízí dostatečné soukromí a prostor pro relaxační zónu. V přední části pozemku se nachází vysoký reklamní billboard, který zajišťuje majiteli zajímavý pasivní příjem a možnost propagace své činnosti. Billboard je prakticky zastíněn vzrostlými stromy.

Lokalita

Dům se nachází ve frekventované lokalitě Praha – Kyje, Černý most, je v docházkové vzdálenosti od metra a samozřejmě vybízí využít veškeré občanské vybavenosti a nákupních možností v okolí. Výhodou je také blízkost přírodního parku Klánovice – Čihadla, přírodní památky Bažantnice v Satalicích a rekreační lokality Dolní Počernice, a tak lze za několik minut užívat nejen všech výhod velkoměsta, ale i nedaleké přírody.

cena

25 990 000 Kč

Tomáš Novák

Kontakt:
tomas.novak@aktivreality.cz
777 990 554

NAPIŠTĚ MI

A já se Vám ozvu hned, jak to bude možné.