Reference
hodnocení mé práce

Vážení přátelé z Prahy a okolí. Budete-li chtít prodat nebo koupit nemovitost, chceme vám doporučit našeho kamaráda Tomáše Nováka. Tomáš nás doprovázel při nákupu bytu a jeho financování a díky jeho asistenci jsme si ušetřili plno nervů a taky nezanedbatelný čas. Bylo fajn mít někoho erudovaného a upřímného na telefonu, kdo poskytl potřebné informace a my se mohli vyvarovat nástrahám realitní jungle. Bětka & Aleš

Dobrý den, chtěla bych toto cestou poděkovat panu Tomášovi Novákovi. Obrátila jsem se na Aktivreality, protože jsem chtěla koupit byt v Neratovicích. Byla jsem velmi mile překvapena vstřícným přístupem vaší realitní kanceláře. S pomocí pana Nováka proběhla koupě bytu velice rychle. Pan Novák jednal velmi ochotně, nic nebyl problém. Je skutečně profesionál.

Vážený pane Tomáši Nováku, chtěla bych Vám poděkovat za celkový Váš přístup při realizaci prodeje mé nemovitosti. Prodej nemovitosti proběhl v krátkém termínu a zcela bez komplikací. Oceňuji Váš vstřícný přístup k oběma zúčastněním stranám při řešení problematiky právní i technické. Na základě těchto pozitivních zkušeností Vás velmi ráda doporučím okruhu svých známých,kteří budou mít zájem o prodej či koupi nemovitosti.

Vážený pane Nováku, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za špičkový servis a zajištění prodeje našeho družstevního bytu v Praze. Výsledná cena, za kterou se byt prodal byla nad naše očekávání. Navíc prodej trval pouze cca dva měsíce. Z naší strany jsme se nemuseli prakticky o nic starat, o všem jsme byli perfektně informovaní díky výborné komunikaci z Vaší strany. Stejně tak zajištění advokátních služeb proběhlo na vynikající úrovni a spolehlivě. Peníze za prodej přišly bez zbytečných odkladů. Konkrétně na Vás jsme se obrátili taktéž na základě kladné reference našich příbuzných, kterým jste zajistil výborný servis v oblasti realit a jsme za toto doporučení rádi. I my v budoucnu vřele a s jistotou doporučíme Vaše služby, pokud se na nás v této oblasti kdokoliv obrátí.

Upřímné a příjemné jednání, přehled a zkušenosti, rychlost prodeje a plný servis bez jakéhokoliv zádrhelu! Služby pana Nováka mohu jen doporučit!

S panem Novákem jsme absolvovali nákup našeho bytu a následně prodej rekreační chaty po rodičích. Vše proběhlo v obou případech na jedničku! Rychlost a srozumitelnost veškerých úkonů, dodržování dohodnutých termínů a upřímné jednání, jsou vlastnosti, bez kterých si tuto činnost neumíme představit. Děkujeme za příjemnou spolupráci, budeme-li v budoucnu cokoliv potřebovat, určitě opět Vaše služby vyhledáme.

S panem Novákem byla radost spolupracovat. Nejenom, že nám zprostředkoval bleskurychlý prodej našeho bytu, vše zařídil a obstaral za nás, ale ještě k tomu nám byl vždy nápomocen. Na naše dotazy odpovídal obratem a nic pro něj nebyl problém. Velkou pochvalu si zaslouží i zpracování fotodokumentace k bytu. Pana Tomáše Nováka můžeme jen doporučit!

Chtěl bych moc poděkovat panu Novákovi za to, že prodej mé nemovitosti proběhl nad očekávání hladce. Problémový kupec byl nakonec bez problémů vyřešen skvělým finančním servisem a hypotéka proběhla tak jak měla. Prodej byl díky tomu úspěšný a vše se odehrálo celkem bez jakékoliv naší námahy. Oceňujeme především pravdomluvnost a férové jednání, vždy jsme byli na jakékoliv okolnosti připraveni a nic nás v procesu nepřekvapilo. DO další práce přeji jen to nejlepší a více spokojených klientů

Dobrý den pane Nováku, rád bych Vám poděkoval za Vaše služby při koupi bytu. Líbil se mi Váš profesní a zároveň i lidský přístup při řešení problematiky s tím spojené. Rád využiji případně Vašich služeb v dalším čase a s klidem Vás doporučím ve svém okolí.

Vážení,dovolujeme si vyjádřit veliký dík za práci vašeho realitního makléře pana Tomáše Nováka.Pan Novák výrazně přispěl k úspěšné koupi námi vybrané nemovitosti a dne 31.10.2014 jsme uzavřeli kupní smlouvu.Práce pana Nováka byla přesná,rychlá a profesionální.Máme dostatek zkušeností s jinými makléři a pan Tomáš Novák výrazně převyšuje jejich úroveň. Děkujeme mnohokrát

Tomáš Novák

Jak tyto profesionální služby využívat?

Kontaktujte mě prosím na níže uvedených údajích a domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák

Moderní realitní software na míru od StránkyRealitky.Cz.

Odebírat novinky