O mně

Jsem člověk, živý, dynamický, přátelský. Mé základní hodnoty jsou upřímnost, otevřenost, komunikativnost, pracovitost, chuť učit se novým věcem a přátelské chování.

Po úspěšném ukončení studia sportovního managementu jsem nastoupil do finančně poradenské firmy OVB. Pak jsem 5 let působil ve finančně poradenské firmě Partners Financial Services. Zde jsem se od úplných začátků učil spolupracovat s lidmi, poznávat finanční trh, okrajově také realitní trh a naučil jsem se jak pracovat prospěšně a proklientsky. Vybudoval jsem tým 12ti lidí a dosáhl na pozici executive management. Po 6ti letech práce, téměř bez odpočinku a bez dovolených, za vidinou splnění velkých snů, jsem ztroskotal. Musel jsem si odpočinout, bilancovat svoji nesmyslnou honbu za snem a uklidnit se. Téměř rok jsem nepracoval a dával se dohromady po zdravotní stránce. Naštěstí jsem si tento krok mohl dovolit.

Následovala zkušenost se zaměstnáním. Zde jsem byl spokojený, nebyl zde tak velký tlak na výkon, ale měl jsem pocit, že mi něco chybí, že mi chybí určitá seberealizace a že mi chybí pocit, že pracuji sám na sebe a pro své klienty a jsem za tuto práci zodpovědný sám za sebe.

Oslovil jsem mého dlouholetého kamaráda, který je velmi úspěšný v realitní činnosti a když jsem pronikl do jeho způsobu práce, mé srdce zaplesalo. Oslovilo mě jeho nadšení pro věc, jeho způsob práce, kde klientům nabízí vždy něco navíc a to jej neustále posunuje.

Našel jsem příležitost, jak zkloubit mé zkušenosti z poradenské činnosti spolu se svobodným přístupem k práci.

Věřím, že v dnešní době, kdy je trh přesycený velkým množstvím nabídek, tak se lidé, kteří dělají svoji práci poctivě, rozhodně neztratí. Cítím zodpovědnost za své dohody a dělám maximum pro to, abych je dodržel. Vím, že člověk bez dodržování dohod daleko nedojde.

Prodej nebo koupě nemovitosti pak není noční můrou, ale klidným procesem, kterým Vás provedu od A - analýzy realitního trhu do Z - zaplacení daní při převodu nemovitosti.

Dovedu naplnit své dohody a zastupit Vás při jednání a komunikování se zákazníky, úřady, bankami a jinými institucemi. Vy tak můžete klidně spát a veškeré zařizování nechat na mé osobě..

Moje motto:

„Pravda je někdy nepravděpodobná a i když ji nechceme vidět, její odhalení nám pomůže.“

Tomáš Novák

Jak tyto profesionální služby využívat?

Kontaktujte mě prosím na níže uvedených údajích a domluvme se na osobním setkání.

Tomáš Novák

Moderní realitní software na míru od StránkyRealitky.Cz.

Odebírat novinky